PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266564}
5,8 7 105
ocen
5,8 10 1 7105
4,7 3
oceny krytyków
Lekcje pana Kuki
powrót do forum filmu Lekcje pana Kuki

przeglądałam jego filmografię, wchodzą na tą stronę, mówię "czekaj czekaj, to Seba z
BrzydUli, a to Dareczek z 39 i pół" i dławię się popijana coca-colą - co for goodness sake
ten koleś robi w polskim filmie :O haha koniecznie to sprawdze (co on tam 'robi') :D

pathegreat

No właśnie, co tam robi August Diehl, zacząłem się tym też interesować czemu niemiecki aktor, który grał w Bękartach Wojny, gra także w Polskim filmie. Odpowiedzi na to nie znalazłem na Wikipedii (ang) ani nigdzie indziej, może ktoś zna odpowiedź?
Interesting.

ocenił(a) film na 5
mk34

Co On tam robi? Hmmm... moim zdaniem ratuje ten film. Postać Lothara to jedyny ciekawy wątek. Ten zwariowany Niemiec walczący z systemem jest po prostu przeuroczy!! Zdecydowanie ma coś w sobie.. ;)

ocenił(a) film na 1
miszmisz

cudowny był , jedyna postać która nadawała temu filmowi wartości


no dobra no i te piersi Przybylskiej ;p

użytkownik usunięty
pathegreat

Co tam robi? Uroczo mówi po polsku. Tekst "bądź cicho, zostaw to mnie" brzmi, jakby się naoglądał filmów z Lindą :-) Zdecydowanie najciekawsza postać w filmie.

ocenił(a) film na 9

cały film jest przeuroczy i tekst ''trzymaj gębę na kłódkę'' w wykonaniu Lothara przy napadzie, strasznie fajny :)

ocenił(a) film na 6
pathegreat

Zdecydowanie Lothar jest najciekawszą postacią całego filmu. Diehl zdecydowanie sprawdził się w tej roli.

ocenił(a) film na 6
zolty_ser

To prawda. Jak to mówią: ukradł show.

ocenił(a) film na 7
pathegreat

powiem tak, ten film był na tyle dobry, że jakoś wytrzymałam te opatrzone do porzygu gęby serialowe ;)

WrednyMotylek

ja z "opatrzonymi do porzygu" serialowymi gębami nie miałem problemu, bo ich nie oglądam :)

ocenił(a) film na 6
pathegreat

Film warto obejrzeć nawet dla samego Diehla. Tak jak ktoś napisał wyżej postać Lothara zdecydowanie najciekawsza. Nasi aktorzy raczej się nie popisali, Garlicki i Karolak przy innych wypadli po prostu blado. Mimo to na zachętę dałam 7.

ocenił(a) film na 8
pathegreat

August Diehl w tym filmie to jedyny znany mi przykład zachodniego aktora, któremu nie sprawia problemu wymówienie kilku polskich zdań. Na takiego Sturgessa w "Niepokonanych" czy Brühla w "Lawendowym wzgórzu" żal było patrzeć, jak się męczyli, kiedy trzeba było coś po polsku wydukać (a grali Polaków, więc trochę to zgrzytało), natomiast Diehl wstawiał do wypowiedzi polskie zwroty zupełnie swobodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones